Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon fura álmaim vannak....

Nagyon fura álmaim vannak. Miért van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már többször előfordult velem, úgy ahogy ma is, hogy álmodok valamit, de van egy helyzet, egy dolog, vagy egy helyiség, amit korábban álmodtam, de ebben az álmomban is benne van, de a tudatalattim emlékszik erre a dologra vagy helyre, és tudom, hogy például ide nem kéne bemenni, mert nem érünk el vele semmit. Hogy érthetőbb leszek, hozok pár példát.

Ma például a testvéremmel meg még valakivel voltam egy utcán (a részletek nem lényegesek) és volt ott két bolt. Az egyik egy kis ABC volt, én pedig emlékeztem rá, hogy bent mi van, stb, de nem azért, mert a valóságban láttam a boltot, hanem az egyik álmomban ott voltam, és konkrétan az az álom ugrott be, amikor ott vagyok.

Vagy volt például egy másik alkalom, ahol szintén egy barátnőmmel voltam, kerestünk valakit, és egyszer csak felértünk egy dombra, aminek a végén egy erdő volt, a barátnőm le akart menni, de én valahogy emlékeztem rá, hogy ott nincs semmi, mert az egyik álmomba már ott járkáltunk fel le egy csomó ideig, de nem találtunk senkit, ezért a rákövetkező álmomban már nem mentünk le, hanem megfordultunk.


Remélem érthető voltam. Aki tudja, hogy ez mitől/miért van, kérlek magyarázza el nekem.



#álom #fura segítség
2016. aug. 28. 14:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!