Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert nem tudom elerni eegy...

Miert nem tudom elerni eegy ismorosom profiljat facebookon?

Figyelt kérdés
Van egy baratnom akivel kb. 2 eve chateltunk faacen amikor eegyszer csakk mindden megszakadt es onnantol kezdve nem tudok vele facen beszelni sot meg csak a profiljara se rudok ra keresni sot ha valki betaggeli ot egy kephez az nekeem nm jelenik meg. Kerleek ssegitsetek! Mostmar megelegeltem es angyon jo volna, ha facebookon is tudnank beszelni eegyymassal elore is koszonom! Es elnezest a helyesirasi hibakert!!

2016. aug. 28. 22:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Telefonrol irtam ees iszonyatos hibakaat ejtettem! Bocsanat :(
2016. aug. 28. 22:07
 2/3 Kíváncsi elefánt01 válasza:
Lehetséges hogy letiltott és onnan nem tudsz a profiljához lépni. Velem is igy van nem tudsz mit csinálni.
2016. aug. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kíváncsi elefánt01 válasza:
Keress más barátot vagy chatelő társat és újra kezded. Vagy pedig letörölték a facebookját.
2016. aug. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!