Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnám bannolni a faceboo...

Hogy tudnám bannolni a facebookomról az összes valóvilágos, aurelios bigbotheres, alekoszos, vv, baukó évás mocskot?

Figyelt kérdés
Elegem van belőlük,és most megint elkezdődött.... Az összes eddig likeolt oldal ahol eddig olyan cikkek voltak smi érdekelt mostvezt fújja, valamint jópár ismerősöm, de ők megvannak oldva egy követés leállításával.A neveket direkt írtam kis betűvel, nagy betűt sem érdemelnek...

2016. aug. 30. 07:37
 1/1 Blade Bone ***** válasza:
Van egy olyan opció, hogy mikor látod őket megosztásban, akkor rámész a kis fülre a nevük mellett a jobb sarokban, és kipipálod azt, hogy nem akarod látni a bejegyzéseiket. Én csináltam már, tibiatyát meg a f...sszopó kaszatibi buzeránsot eltávolítottam sikeresen, azóta se láttam a nyomorult posztjaikat. :D
2016. aug. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!