Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarország 2020-ban visszaka...

Magyarország 2020-ban visszakapja a trianonkor elvett területeket?

Figyelt kérdés
Vagy akkor ez a videó,és a többi miről beszél? https://www.youtube.com/watch?v=Xj43dOQ7IE4

2016. aug. 31. 07:56
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nem kapja vissza. Nem tudom feltűnt-e a videó leírásában az "Ez csak egy elképzelés" mondat, illetve ha igen, akkor megértetted-e a jelentését.
2016. aug. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aki ilyet kérdezd, annak egyszerűbb dolgok sem tűnnek fel, kedves Első, szerintem ne is próbálkozz...
2016. aug. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók, először is köszönöm a választ..nem olvastam el a leírást,mert meglepődtem ezen,és soha nem hallottam róla, nem kell egyből lenézni az embert.
2016. aug. 31. 08:23
 4/5 2*Sü ***** válasza:
100%

Az évfordulók - 25, 50, 75, 100 év - előtt mindig szárnyra kap az a - valósággal semmiféle kapcsolatban nem lévő - információ, hogy a trianoni békeszerződés valamiféle határozott időre szól. A békeszerződések mindig véglegesek, maximum tűzszüneteket szoktak határozott időszakra aláírni.


Másik oldalról a trianoni békeszerződés a II. világháborút lezáró 1947-es párizsi békeszerződésekkel már rég hatályát veszítette, amely ugyan javarészt a trianoni békeszerződésben meghatározott határokat állította vissza, de jogi értelemben ez egy új szerződésnek tekintendő. Ezt tovább erősíti az 1975-ben aláírt helsinki záróokmány aláírása, amiben a határok sérthetetlenségét fogadták el az aláírók (így mi is).

2016. aug. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm-
2016. szept. 1. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!