Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » DHL GlobalMail formában...

DHL GlobalMail formában külföldről feladott küldemény ideérvén magyar postán követhető azonosítóját hogyan tudhatom meg?

Figyelt kérdés

A DHL-en adák a 0613337777 Magyar Posta telefonszámát, hogy ott érdeklődjek, amikor felhívtam ma fél 1-kor ezt a számot és elmondtam neki a problémámat, a hölgy egyszerűen elköszönt és letette a telefont.

Van ennél alkalmasabb hely a keresésre?



2016. szept. 6. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Az egészen biztos, hogy nem a Magyar Posta fogja megadni ezeket az adatokat, hanem a feladó szolgáltató.

Jelen esetben itt próbálkozz!

Az azonosító nem változik, azt a feladó adja.


Itt próbálkozz:

[link]

2016. szept. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat. Azt a DHL global mail webcímet én is megtaláltam és nem tudott többet annál, amit más csomagkövetőkkel is ki tudtam bogozni. Vagyis az események időrendi sorrendjénél ott megszakadt a lánc, hogy Magyarországra érkezett a küldemény (gyorsaság alapján repülővel való szállításra gyanakszom - egy csütörtökön Kentucky államból feladott csomag vasárnap már Budapesten volt). Kedden a Magyar Posta kihozta nekem a csomagot, ez elég gyors volt.

Azóta se tudom, hogy milyen csomagazonosítóval tudnék rákeresni arra, hogy "a küldemény kézbesítés alatt".

Nem írtam rá egyéb csomagazonosítót a csomagra, ami segíthetett volna ebben.

Természetesen lényeg, hogy gyorsan megkaptam a csomagot.

2016. okt. 4. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!