Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy szuperhős csapatról...

Ha egy szuperhős csapatról csinálnék filmet (Bosszúállók, Igazság Liga) akik már egy ideje működnek, mennyire szükséges bemutatni a karakterek eredettörténetét?

Figyelt kérdés

2016. szept. 6. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát eléggé, anélkül semmi értelme nem lenne egy szuperhős filmnek, ha egyből akció jelenetekkel nyitnál, nagyon keveset tudnánk meg a karakter magánéletéről.
2016. szept. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1# Én is erre gondoltam, de ezt könnyek el lehet húzni, nem? Úgy, hogy már unalmas lenne.
2016. szept. 6. 19:26
 3/4 anonim válasza:
100%
Hát nézd meg más filmeknél. Mindenki máshogy csinálja. A Vasembernek az első filmje rögtön az eredetéről szólt. A Deadpoolnak szintúgy, de ott rögtön az akcióba vágtak, aztán visszatekintés a múltba. Aztán megint egy kis akció, aztán megint visszatekintés a múltba és így ugrált, de ezzel együtt szerintem nagyon hatásos volt. A lényeges momentumokat mindenképpen bele kell tenni és a legtöbb filmben hasznának kisebb trükköket is. Nem ritka, hogy egy szuperhős történetéből kihagynak egyet s mást ezzel felcsigázva a nézőket. Néha egész apró momentumokat, néha kulcsfontosságú részeket, hogy aztán később pletykaként lásson napvilágot ezzel felelevenítve a filmet. Sokszor így hozzák vissza a feledés homályából a régi filmeket. Néha meg csak utalnak dolgokra, amikre magunktól kell rájönnünk, máskor ott van a filmben, de elrejtve... szóval hajrá!
2016. szept. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2016. szept. 7. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!