Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a biztos...

Mi a véleményetek a biztos késszel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2016. szept. 6. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

semmi jó


- hetente max 1x mehetsz dolgozni

- ha véletlen nem alkalmas neked az a betanítási időpont, amit ők javasolnak számodra, akkor nagy valószínűséggel nem fognak betanítani soha.

- ha egyen pólót szeretnél, meg kell venned magadnak

- egy diák sem pótolhatatlan a számukra

- ha csak nyári vagy időszakos munkát keresel, ne őket válaszd. náluk ugyanis vagy folyamatosan dolgozol, vagy búcsút intenek neked, és soha többé nem keresnek

- ha netalán sikerült 1 évet lehúznod náluk, semmilyen tájékoztatást nem adnak az adóbevallással kapcsolatosan.

- ha pedig búcsút vesznek tőled, hiába áll az a szerződésben, hogy a tagsági díjat visszafizetik.. nekem egy centet se adtak vissza..



neharagudj, de nekem semmilyen jó tapasztalatom nincs őket illetően

2016. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem nem voltak ilyen tapasztalataim, szerintem jófejek
2016. szept. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérnek iskolalátogatásit, vagy elég a diákigazolványt bemutatni/lefénymásolni náluk?
2016. szept. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!