Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tanulás nélkül de nagy szorgal...

Tanulás nélkül de nagy szorgalommal lehet boldogulni?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem,hogy betegesen utálok tanulni, de nem vagyok lusta. Anyum is ugyan ilyen volt nem tanult tovább csak 8-általánosa van de nagyon szorgalmas. Csak ő még az a generáció aki képesítés nélkül is talált munkát.de attól félek,hogy én már nem . 16 / éves lány
2016. szept. 7. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
nem
2016. szept. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Regina Regcsi válasza:
Persze..mért ne??
2016. szept. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha lehet akkor miért mondják annyian ,hogy nem ? Csak az hallom,hogy érettségi nélkül éhen halok .
2016. szept. 7. 17:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nem generációs kérdés, hanem egyszerűen annyit változott a világ, hogy ma már nyolc általánossal nagyon nehezen fogsz értelmes munkát találni.


Mit gondolsz, mihez kezdesz érettségi nélkül? Még a gyári munkástól is elvárják az érettségit. Elmehetsz kapálni, szemetet szedni, szórólapozni, de ezt ötven éven keresztül... Nem egy leányálom.


Esetleg még boldogulhatsz úgy is, ha szép vagy, és tudod, kinek kell széttenned a lábad. Manapság sokan választják ezt a pályát.

2016. szept. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!