Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy egyes...

Hogy lehet az, hogy egyes színészeknek házastársuk is van és élettársuk is, de az két külön személy?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy pl. Sarah Jessica Parkernek van házastársa és élettársa is, de az nem ugyanaz a személy...meg az élettársának is van felesége, de a férjének nincs hivatalosan másik élettársa feltüntetve a neten, csak Sarah van neki...

2016. szept. 8. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy lehet, mint bárki másnak is.
2016. szept. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha annyi lóvéd lenne, neked sem okozna gondot az ilyesmi.
2016. szept. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na ja, 2 felé kell költekezni, az élettársra is meg a házastársra is pénzt kell szánni meg időt is. Nem értelmesebb lenne ilyenkor elválni és minden fölöslegest magunk mögött hagyni? Mert lehetetlen egyszerre 2-őt szeretni, akkor meg mi értelme megtartani a másikat, ha nem szeretjük...???
2016. szept. 9. 12:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Több ezer hasonló van kis hazánkban is helyettes segédmunkástól egyetemi professzorig. A színészetnek sok köze nincs hozzá.
2016. szept. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves Gigliola! Köszi, azt gondoltam is, hogy sokan vannak így, persze akik megtehetik, ha sok pénzük van, de én csak azt nem értem, hogy ennek mi értelme...!!!
2016. szept. 11. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!