Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Michael Jackson rajongók...

Michael Jackson rajongók Ismeritek ezt az oldalt a Facebookon? Michael Jackson the king of pop rajongói oldal . A barátnőm mondta hogy ő látta facebookon de én nem találom. Ti láttátok már?

Figyelt kérdés

2016. szept. 9. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
2016. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ez. Ezt én is ismerem. Aztmondta a barátnőm hogy magyar oldal,magyarul vannak a bejegyzések és úgy kell írni ahogy a kérdésben leírtam. Már kerestem de nem találom. De azért köszi. Várom a további válaszokat. 😏☺
2016. szept. 9. 17:25
 3/7 anonim ***** válasza:
2016. szept. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi. 😁😏 . Ti ismeritek ezt? Mi a véleményetek? Én most nem tudom megnézni mert nem engedi a telefon hogy belépjek a facebookra.
2016. szept. 9. 19:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Valaki biztosan, de eddig csak én válaszoltam. Az a fura (s ezt ne bántásnak vedd), hogy közel járok a hatvanhoz (=nem számítógépen nőttem fel), nem szeretem MJ-t, de kétszer 4 másodperc elég volt, hogy megtaláljam az oldalt.

Nem tettem mást, mint a facebook keresőjébe bekopiztam az oldal nevét.

2016. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
En nem ismerem, de megneztem most. Szerintem a Michael Jackson Magyarul nevu oldal jobb. Nem ugy nez ki mint amit egy 14 eves orult rajongo vezet, hanem egy felnott ertelmes ember aki nagyon szereti es tiszteli ot. Letisztul oldal, es nagyon szep munkat vegez az illeto. Plusz a posztokjoz neha ir valami tudni valit. Altalaban evfordulokat vagy egy-egy sztorit emlit meg. :)
2016. szept. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az utolso vagyok, bocsi a helyesirasi hibakert.
2016. szept. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!