Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy mitévő legyek....

Nem tudom, hogy mitévő legyek. Szerelmes vagyok a tanáromba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy "fiatal" tanárom (nem tudom pontosan hány éves, kb. 30-35).

Rendes, vicces, aranyos és tud azonosulni a diákokkal.

Velem valamiért különösen kedves...(vagy csak bebeszélem magamnam xD)

Nagyon élvezem az óráit, mindig megnevettet minket és olyan jó a hangulat, mikor vele van órám.

Ez még nem is akkora probléma...


DE (!!!!!!!!!)


Mostanában vele álmodom, elég gyakran. Álmomban szerelmet vall nekem vagy valami erotikus dolog történik köztünk. Sokszor gondolok rá, olyan furcsa érzés, mint amikor valaki először szerelmes vagy mintha ő lenne az igazi vagy nem tudom... :/

Én elhiszem, hogy sok ember azt vallja, hogy az álmok nem jelentenek semmit, DE AKKOR EZ MÉGIS MIÉRT (?????????? :o) álmodom róla/vele..?



Neki van egy felesége meg egy kisfia (nem vagyok benne biztos).

Nem tudom, hogy rá milyen hatással vannak a diákok, de nagyon szexi tanár, vonzó és humoros.



Én nem akarom az ő nyugodt kapcsolatukat felborítani, nem akarok szabálytalan, nem iskolába illő dolgokat csinálni, meg semmi ilyesmi, csak válaszokat szeretnék kapni, hogy miért, miért velem történik ez, mit tegyek ellene?


Be kellene neki ezt vallanom? Bár akkor teljesen megváltozna a köztünk levő tanár-diák kapcsolat valami egészen más kellemetlen, ciki dologgá. :/


Vagy beszéljek erről valakinek, hogy elfelejtsem? De akkor meg az a valaki mit gondol majd rólam? :'(



Azzal a véleménnyel vallok, hogy az érzéseknek parancsolni nem lehet, de ez nekem akkor sem jó. :(

Rossz belegondolni, hogy aki annyira vonz, csak a tanárom lehet.


Jó, ítélkezhettek felettem meg akármit mondhattok, hogy "te hülye vagy", "menj a francba", de nem ezekre vagyok kíváncsi, csak arra, hogy szerintetek mit kellene tennem és hogy ti mit tennétek a helyemben, és hogy mit gondoltok a tanár-diák "szerelemről".


Mit tegyek?

Köszönöm a válaszokat!

18/L



2016. szept. 9. 18:48
 1/2 Bok Globule ***** válasza:
88%
Ne tegyél semmit, majd elmúlik. Mással is előfordul, nincs ezzel gond, emberek vagyunk. A fantáziával sincs gond, ez is természetes viszont, ne vedd komolyan. Korlátozd ezt az egészet csak a fantáziádra és ne összpontosítsd arra a valódi személyre. Amúgy meglátod, hogy el fog múlni. Ne vedd túl drasztikusan a dolgot, csak élvezd a fantáziádat s akkor nem lesz gond. :)
2016. szept. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
85%

"Velem valamiért különösen kedves...(vagy csak bebeszélem magamnam xD)"


Igen, csak bebeszéled magadnak. :) Aki ilyen típus, az egy csomó diákjával kedves, csak te nem látod őt a többi osztályban, hogy ott milyen másokkal. Ugyanilyen kedves egy csomó más diákkal is, biztos vagyok benne.

Azért álmodsz róla, mert szerelmes vagy belé. Azért vagy szerelmes belé, mert kamasz vagy. Teljesen természetes jelenség, de nem szabad neki nagyobb jelentőséget tulajdonítani, egyszerűen csak dolgoznak benned a hormonok.

Ha egy tizenéves lánynak elváltak a szülei és ő az édesanyjával maradt, vagy ha meghalt az édesapja, akkor nagyobb eséllyel előfordul vele az ilyen, ezt is érdemes belekalkulálnod. De ha nem történt ilyesmi veled, akkor is simán előfordul. Semmi gond ezzel.


"az érzéseknek parancsolni nem lehet"


Azoknak nem. A tetteknek viszont igen: nem baj, hogy így érzel, de hülyeséget ne csinálj!


"Be kellene neki ezt vallanom? Bár akkor teljesen megváltozna a köztünk levő tanár-diák kapcsolat valami egészen más kellemetlen, ciki dologgá. :/"


Ebben teljesen igazad van, úgyhogy a legjobban teszed, ha nem szólsz róla neki! Ne akard őt kellemetlen helyzetbe hozni (főleg, ha egy icipicit is kedves neked)!

2016. szept. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!