Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudom törölni a profilom...

Hogy tudom törölni a profilom wishről?

Figyelt kérdés
új bankkártyát kaptam és most nem akkarja elfogadni az egyik ismerösöm azt mondta az ő fia is ugyanigy volt törölte magát és utána jólett. Valaki esetleg tudja hogy kell?
2016. szept. 10. 12:00
 1/1 anonim válasza:

Ha törölni szeretnéd a fiókodat:


Ha Facebookkal jelentkezel be:


Fiókod törléséhez letilthatod a Wish Facebook-jogosultságát. Számítógépről:


Lépj ide: www.facebook.com/settings/?tab=applications..

Kattints az "x"-re annak a sornak a jobb szélén, amelynek a bal oldalán a "Wish" található.


Mobileszközről:


Nyisd meg a Facebook alkalmazásodat.

A menü ikon alatt válaszd a Fiókbeállításokat.

Válassz appot.

Wish kiválasztása. A képernyő alján találsz egy piros gombot, amelyen ez áll: "Wish törlése".


Ezzel a művelettel Wish fiókod 24 órán belül törlődik. Ne feledd, hogy ha a fiók törlését követően újra bejelentkezel a Wish-re, azzal a fiók automatikusan újraaktiválódik.


Ha e-maillel vagy Google+-szal jelentkezel be:


Fiókodat a Beállítások oldalon törölheted. A mobilalkalmazásban koppints a Beállítások > Fiók törlése lehetőségre. A weboldalon görgess alulra ide: Beállítások oldal és kattints a Fiók törlése gombra.

2016. szept. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!