Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok ha unatkoztok?

Ti mit csináltok ha unatkoztok?

Figyelt kérdés
Tehát, nem vagyok eccarvú, és zenéhez sincs kedvem. Tanulni való nincsen, és hiába néztem át az egész internetet, még mindig unatkozok. Mit csináljak?
2016. szept. 11. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézz filmet, sorozatot. Ha szeretnéd szívesen leírok neked néhány nagyon jó filmet vagy sorozatot:)

Vagy esetleg olvass valami jó könyvet, azt is tudok ajánlani^^

2016. szept. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Játssz tök jó játékkal! Pl. Tyrian 2000, City of Doom vagy Non Human :))) ezek szuperek nagyon!
2016. szept. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ajánlom a rendszeres sportolást (én pl. jógázom heti 2-szer), legalább a test erősödik kicsit, és több energiája lesz az embernek. Ha egész nap a gép előtt ülsz és unatkozol, akkor szépen fogd magad és biciklizz egy kicsit, vagy sétálj egy kört kint.

Vagy találj egy jó hobbit, ami lefoglal.

Esetleg ilyenkor besegíthetsz a házimunkába az anyukádnak (ha még vele élsz), még ha nincs is hozzá sok kedved, hidd el értékelni fogja, és addig is hasznosan lefoglalod magad.

Sok apróság van körülötted, amivel lefoglalhatod magad.

2016. szept. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!