Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet megtudni egy...

Hogy lehet megtudni egy agériai telefonszám tulajdonosának a nevét?

Figyelt kérdés
Nem tudom kié. Próbáltam a nemzetközi tudakozótól megtudni a tulajdonos nevét, a +213 hívószámmal + telefonszám. A tudakozó nem tudta megmondani, mivel Algériával nincs ilyen kapcsolatuk. Mégis? Hogy tudhatnám meg a tulaj nevét? Fel akartam hívni, de én nem tudok se arab, se francia nyelven beszélni.
2016. szept. 11. 17:31
 1/3 anonim válasza:
Ha van vibered, írd be a telefonszámát, és ha neki is van, kiírja a Viber nevét ami lehet hogy az igazi neve... ennél pontosabban nem tudok segíteni
2016. szept. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Van viberem. Nekik is lehet, mert ott jelentek meg telcsi számok. Az egyiknél van egy, nem valódi, kép. A másiknál nincs. A telefonszámok beírása után nem jelennek meg nevek. Tehát anonimok. Azért érdekes a dolog. Mert addig, ha nekem volt partner valaki és közben Vibert nyitott, akkor automatikusan jelezte, hogy az illető Viber felhasználó

De itt tanácstalan vagyok. Ha van valakinek ötlete szívesen veszem.

2016. szept. 12. 02:04
 3/3 A kérdező kommentje:

" Még nem adtál meg a kérdésedhez kulcsszavakat!" - írja a masina

Milyen kulcsszavak kellenének? Nem vagyok jártas. S.O.S jöhet minden oktatás, tanács, segítség. Köszi.

2016. szept. 12. 02:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!