Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom?

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
A szüleim soha nem engednek el barátokkal. Maximum annyira, hogy sétálhatok a városban suli után. Állítólag azért mert féltenek de nekem nagyon elegem van abból, hogy mindenre az a válsz, hogy "még kicsi vagy" 15/L
2016. szept. 13. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélj velük,mond meg h nem zárhatnak el a barátaidtól. Én már 12 évesen is folyton az utcán lógtam,te meg már 15 vagy. Ilyen idősen már sokan éjjel sincsenek otthon. Én a haverjaimmal is csináltam olyan dolgokat amit megtiltottak,egyszerűen nem érdekelt minket.
2016. dec. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Féltenek téged. Nem fogod eme szót addig megérteni, míg le nem nyugszik a mostani szűk látókörű éned.


Én 24/f vagyok és úgy vélem nincsenek beteg vagy pedofil hajlamaim. Azt mondanám, hogy a 15 éves körüli lányok 10-ből 7 biztosan van olyan fejlettségi szinten, hogy egy idősebb férfi is simán utána fordul. Aki ellenkezőjét állítja hazudik, vagy rosszabb esetben homokbánya.

Következtess, hogy mi van akkor, ha egy beteg elmével találkozol.


Az ilyen esti bandázások vagány (jampi) srácok jelenlétével történik, kik a naiv, fiatal lányokat pik-pak levesznek a lábukról sajnos. Ártatlanságod megőrzése - sajnos - ma már a szülők feladata.

2016. dec. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!