Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi okból követi el a lány azt...

Mi okból követi el a lány azt a tettet, hogy Facebookon kamu profilrol ír?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok a véleményekre, ezt ugyanis nem tudom hová tenni. Szerintem semmi értelme manapság, mivel könnyen kiszurhato már egy fake profil. De vajon miért folyamodnak ehhez a módszerhez? Elégedetlenek a kulsejukkel? Önértékelési problémáik lennének?

2016. szept. 14. 22:03
 1/2 RarityLuv válasza:
Az is lehet, hogy nem szerette volna, hogy tudd, ki is ír valójában. Félhet a véleményektől, félhet a sztereotípiáktól, esetleg attól, hogy a képe vagy adatai alapján ítélik meg. Ez elég gyakran előfordul. Persze az is lehet, hogy csak viccelődni akart egy sort. Nekem az egyik barátnőm régebben azért csinált álprofilt, mert nem engedték meg neki, és félt, hogy megtalálnák ha a saját adataival lenne fönt. Sajátos oka is lehet. Szerintem kérdezd meg tőle.
2016. okt. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

én megcsináltam, és csak akkor lepleződtem le mikor valaki direkt lebuktatott :D első körben nem volt gyanús, voltak ismerőseim és a vkontakte-ról loptam képeket, jó párat.. Azóta persze felhagytam az irkálással, de anno akkor sokan írtak ""nekem"" és nem esett le nekik, hogy az a lány igazából nem is létezik.


Ha át akarsz verni, csőbe akarsz húzni valakit, vagy csak elégedetlen vagy magaddal ez lehet ""jó "" módszer (más kérdés h mennyire tisztességes).

2018. júl. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!