Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hetáliások! Nektek mi a...

Pandiii kérdése:

Hetáliások! Nektek mi a véleményetek ehez? (többi lent)

Figyelt kérdés
Én nagyon sajnálom azt, hogy a hetalia nem tér ki a lengyel-magyar (igen, nagy PolHun fan vagyok, de nem csak ezért sajnálom). Nektek mi a véleményetek?

2016. szept. 14. 22:39
 1/3 anonim válasza:
100%
Tökéletesen egyetértek. Furcsak, hogy Himaruya-sama ezt nem találta olyan fontosnak.
2016. szept. 16. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt sajnálom, pedig a mangában meg van írva, hogy Magyarország jó viszonyt ápol Lengyelországgal.

De remélem, Himaruya elég infót tud majd erről gyűjteni oszt megrajzolja, mint a lengyel-litván barátságot. Tényleg kíváncsi lennék, hogy Lengyelország őrületbe tudná-e kergetni Magyarországot, mert Litvániával mindig ezt teszi :D

2016. szept. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem csak én gondolom így :) Hát igen, én is remélem, hogy majd erre is kitér Himaruya.
2016. szept. 16. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!