Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kitoroltek az allaskeresok...

Kitoroltek az allaskeresok kozul es most jott egy level hogy vissza kell fizetni 10 ezer ft aktiv koruak ellatasat ti visszafizetnetek?

Figyelt kérdés
mert azt is irtak ha a csaladban nincs meg egy fore a 70 ezer ft jovedelem elengedhetik. azt irtak szo szerint ezt jogtalanul kaptam es en rosszhiszemuen felvettem ti visszafizetnetek e vagy sem? vagy megeri vmit intezni h ne kelljen fizetni?

2016. szept. 15. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

'vagy megeri vmit intezni h ne kelljen fizetni?'


'intezni', mi, 'okosba'? Az gondolom fel sem merult benned, hogy neked az a penz nem jar, masnak meg adott esetben igen, de te azert megtartanad?

2016. szept. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem fizeted be, behajtják rajtad. De már nem 10 ezer forintot, hanem a 10-et + késedelmi díjat + kamatot + eljárási díjat + ügyvédi díjat + közjegyzői díjat + végrehajtói díjat + utazási költséget + még pár dolgot.


Tízezres tartozásból hipp-hopp lesz 50-60 vagy még több, és a végrehajtó visz amit csak tud.

2016. szept. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs választási lehetőséged. Vissza kell fizetni. Kivéve, ha nincs meg az egy főre jutó 70 e Ft jövedelem. Ezt meg te tudod, hogy meg van-e vagy sem.
2016. szept. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs meg a 70 ezer, akkor kérvényezd, hogy engedjék el. Ha megvan, akkor fizesd vissza, mert úgyis behajtják kamattal együtt.
2016. szept. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
am az hogy kitoroltek se volt jogos allitolag en nem valaltam el valami munkat. kozben meg nekem nem is ajanlottak semmi munkat se vicc ez az egesz de visszaadom nekik szivesen nem hat meg a dolog csak felhaborito nem is ajanlottak munkat. mindegy dugjak fel maguknak a tizesuket
2016. szept. 15. 17:34
 6/6 A kérdező kommentje:
am meg minek utaltak tobbet? hogy most visszatudjak kerni? utalaskor nem artana figyelni kinek mennyit adnak mar nem lennenek ilyen problemak. ez se az en hibam ők utaltak ra a szamlamra
2016. szept. 15. 17:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!