Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A klinikai szakpszichológus a...

A klinikai szakpszichológus a rendőrségen is kaphat állást?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni hogy kriminológus legyek vagy kriminálpszichológus...

Mind a kettő hallgathat ki embereket?



2016. szept. 18. 17:40
 1/1 anonim válasza:
100%
Igen dolgozhat klinikai szakpszichológus és dolgoznak is, de sokuk igazságügyi szakértői feladatokat is ellát. A kihallgatások nem jellemzőek egy pszichológusra :)) Mármint ez a reflektorban egy asztalnál ülő Petikét kérdezgetem, hogy hol volt amikor Julcsika kizuhant az ablakból nem valószínű. Az hogy bizonyos esetben szükség van egy pszichológus szakvéleményére azt illetően, hogy Pistike vajon szenved-e valamilyen mentális zavartól ami triggerelhette őt, hogy Julcsikát kilökje az ablakon az előfordulhat és ilyen esetben tényleg van "kihallgatás" amit inkább klinikai interjúként tartanak számon és ajánlott a több ülés a megfelelő szakvélemény megírásához. :) Remélem tudtam segíteni neked! Ha kérdésed van írj nyugodtan :)
2019. jún. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!