Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rockpince.hu-ról akarok...

Rockpince.hu-ról akarok rendelni, de vannak aggályaim. Ismeritek a helyet, webáruházat? Többi lentebb

Figyelt kérdés

A rockpince.hu-n kinéztem magamnak pár kendőt, és szeretném megrendelni, de egy barátom néhány éve egy másik hasonló boltból rendelt, és utána a boltba dolgozó bőrfejek folyton zaklatták otthon? Ezt szeretném elkerülni. Nem ismerem a helyet, nem tudom kik dolgoznak benne, de szeretném elkerülni azt, hogy ilyenekbe keveredjek. Mennyire kulturált és megbízható hely a rockpince? Érdemes tőlük online rendelni házhoz-szállítással?

Előre is köszönöm a választ.



2016. szept. 18. 20:04
 1/3 gnoomage ***** válasza:

Ilyennel nem lesz gond, zaklatni nem fognak. Mondjuk szerencsésnek kell lenned, mert nekem és sok haveromnak hetekbe, sőt hónapokba telik míg megjön valami. Nekem egy bakancs 1 hónap volt, úgy hogy amit kiküldtek rossz méretben van, haverom pulcsija 5 hónapja nem jött meg. És nem küldenek emailt hogy nem fog megjönni, csak majd egyszer küldik ha küldik...


De lehet szerencséd lesz és 2 napon belül megjön, erre is volt már példa.

2016. szept. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én amit eddig rendeltem tőlük, mindig meg is kaptam, és azt, amit tényleg rendeltem.

Mondjuk én Pesti vagyok, szóval mindig személyes átvételt kértem, elballagtam érte az üzletbe, s volt hogy olyan termék is 1 hét alatt beérkezett hozzájuk, amit csak külön rendelésre lehetett vásárolni.

Ja, és mivel a Rockpincében bájos eladóhölgyek vannak, nos, ők biztos nem fognak zaklatni, arra mérget vehetsz. ;]

2016. szept. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Teljesen korrekt én kb havonta rendelek tőlük és még soha nem volt gond.
2016. szept. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!