Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Óriási csalódás ért, hogyan...

Óriási csalódás ért, hogyan lehet ezen túllépni?

Figyelt kérdés
Másfél évtizedig dolgoztam valakivel, akivel még ma is tartom a kapcsolatot. Sokat dolgoztunk együtt, igazi barátnak hittem. Ma kiderült, hogy kétszínű, hamis köpenyegforgató. Bőgtem, annyira megviselt ez az egész. Már évekkel ezelőtt voltak előjelek, nem akartam látni, mennyire aljas.
2010. ápr. 23. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Közhely, de igaz: az idő segít. Nekem egy barátnőm volt ilyen, és évek alatt elmúlt a fájdalom és a düh. Eleinte fájt, majd gyűlöltem, utána enyhült a fájdalom és a gyűlölet, ha láttam vagy eszembe jutottak a közös emlékek rándult egy picit a gyomrom, és már eljutottam odáig, hogy semmit nem érzek az irányába. Nehéz jó barátot találni, de sajnos vannak ilyen rossz emberek.
2010. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ja,az nem keves ido,ne bandd,orulj hogy kiderult vegre,ne erezz csalodottsagot,ne szoruljon ossze a gyomrod,kinek van ilyen baratra szuksege?
2010. ápr. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!