Filmet keresek!?

Figyelt kérdés

Remélem tud valaki segíteni ?

Egy családi filmet keresek, amelyben egy tini lány szerepel, akinek nemrég halt meg az anyja. Az apának van egy másik családja és magához veszi. A lány nem akar ott maradni, a feleséggel nem jön ki jól, pedig az igyekszik, vannak gyerekei is az apjának. Mindez egy farmon vagy tanyán játszódik, már nem emlékszem, de tudom, hogy kerti munkálatokkal is foglalkoztak és az anya elvágja a lábát vagy megmarja egy kigyó, a lány pedig autóval beviszi a kórházba és megmenti az életét.?

Fontos lenne... ?



2016. szept. 23. 11:56
 1/4 anonim válasza:
40%
Nem emlékszel egy színészre sem a filmből?
2016. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, legalább 10 áéve láttam... Másképp már rég megtaláltam volna :/
2016. szept. 23. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom, nem ezt keresed, de olvasd el a Két Lottit. Hasonló történet, és nagyon élvezetes.
2016. szept. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is tudom, hogy nem ezt keresed, de az "Apuci megjött" nekem nagyon tetszett, eslőnek moziban láttam
2016. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!