Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a hajlékonyságom...

Hogyan tudnám a hajlékonyságom fejleszteni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem tudok pl. spárgázni, a lábam a fejemhez közel emelni, stb. Hogyan lehet ezt a dolgot fejleszteni? Mennyi idő múlva lehet elérni látványos eredményeket?

2016. szept. 24. 10:10
 1/2 anonim válasza:

Nyújtani kell sokat. Erre vannak jó gyakorlatok, akár interneten, youtube-on is találsz, ha beírod, hogy stretching vagy improving flexibility

Az, hogy mennyi idő az változó, ki mennyire hajlékony, stb nekem egy évembe telt a spárga, másnak meg pár hónap.

Majd menni fog, csak szépen nyugodtan, nem lóverseny ez :)

2016. nov. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem mindenkinél fejleszthető. Én pl. régebb tudtam nagyon jól spárgázni, de tavaly már annyira se tudtam lemenni anélkül hogy fájjon, hogy a kezemet kinyújtsam ....de pár hónap alatt sokat nyújtottam, tornáztam és megint tudom. Próbálgasd minden nap, egy kicsit tovább is ha bírod, de nem kell erőltetned, nem lóverseny, arról nem is beszélve, hogy elszakadhat izom, ha nagyon erőlteted.

video ami segithet: https://www.youtube.com/watch?v=2RPP8bNOIOk

kitartást! :) ne aggodj ha csinálod eredménye lesz

2016. nov. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!