Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Debreceni Ady Endre gimnázium...

Debreceni Ady Endre gimnázium nyelvi előkészítő vagy kéttannzelvű?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) Én egy nzolcadikos kétségbeesett lány vagyok, aki retteg a felvételitől és még ayt sem nagzon döntöttem el milzen syakra menjek.


Az angolt nagyon szeretem, általánosban egz ún. inteny0v angol osytálzba jártam emelt angol óraszámokkal. Szeretnék e mellett még németül is így és ha lehet mégjobban megtanulni.


De igazából nem tudom melyik lenne a jobb. Egzáltalán milzen ay a kéttannzelvű? És mit kérdeynek a felvételin? Mik a elvételi követelmények?


Ha valaki segítene azt nagyon szépen megköszönném <3



#továbbtanulás #gimnázium #Debrecen #felvételi #Ady Endre #nzelvi előkészítő #kéttannzelvű #köyépsuli #gimnáyium köyépiskola
2016. szept. 24. 12:54
 1/2 anonim válasza:

A kettannyelvu szak minden esetben nagyon kemeny. Kb tizszer annyit kell tanulni,mint egy sima magyar nyelvu tagozaton. Gondolj csak bele,matek,tori,foci idegen nyelven... Nem egy konnyu feladat. Ehhez jon meg a civilizacio,bar az nekem sosem okozott gondot.

Szerintem a nyek is tokeletes arra a celra,hogy megtanulj ket nyelvet. Az Ady egyebkent is szinvonalas suli,ahogy hallom,tobbsegeben jo tanarok vannak. Arrol nem is beszelve,hogy mint emlitettem,nem angolul kell megtanulnod egy tortenelem lecket.


Egy masik debreceni gimi kettanos tanuloja

2016. szept. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez két külön osztály?
2017. szept. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!