Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy szivathatom meg?

Hogy szivathatom meg?

Figyelt kérdés
melóhelyen van egy illető, aki alapossan keresztbetett nekem.felettem áll a ranglétrán, nem tudom mit tegyek vele.nem akarom ennyiben hagyni.fizikailag nem csinálhatok vele semmit, és még besem olvashatok neki.de kb 1 évvel visszavetett a munkámban.
2010. ápr. 23. 21:51
 1/7 anonim válasza:
Ha nem olvashatsz be neki akkor miért akarod megszivatni?? meg tudod van az a mondás: Vagy megszoksz vagy megszöksz.. az neked jobban fog esni ha bajba sodrod az illetöt? jo nem azt mondom h jóó legyél meg ilyenek de általában a bajba sodrás nem mindig segit... ez az én véleményem:S
2010. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sodord bajba ahogy tudod. Ha senki nem csinal semmit, akinek keresztbe tett, akkor egy ido utan nagy lessz az arca, mert azt hiszi neki senki nem mer visszaszolni, vagy hasonlo. Sajnos nem tudok otletet adni, de szertintem semmi kep ne hagyd annyiba.
2010. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nemis akarom ésmár elég nagy az arca.legszivesebben úgy megverném hogy beszarjon.de nem lehet...
2010. ápr. 23. 22:15
 4/7 anonim ***** válasza:
hát verd meg melóhelyen kívül, szemtanúk nélkül. a büdös életbe nem tudja rádbizonyítani.
2010. ápr. 24. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hashajtót a piájába, turhát a szendvicsébe, griffmadárfost az autója kilincseire, purhabot a kipufogójába, támaszd ki legalább 3 kerekét 100-as szöggel, tedd föl egy társkereső oldalra majd küld el a linket a csajának, tegyél fel róla álláshirdetéseket és a linkeket küld át a főnöködnek, ja és mindezt egyszerre.

Kell még ötlet? Adok!!

2010. ápr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
na hát ezek között vannak jók:Dha télleg tudsz akkor elfogadnék még párat.főleg az ilyen kerék kiszúrások és hasonlók tetszenek.
2010. ápr. 24. 13:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Szarj a küszöbére éjjel!
2010. ápr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!