Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi egy jó csapatépítő program?

Mi egy jó csapatépítő program?

Figyelt kérdés

Egy ötéves gimnáziumba járok, már második éve, és az osztályunk 18 főből állt eddig. Most viszont megkaptuk az osztály másik felét, akik egy évvel fiatalabbak, és 17en vannak. Már majdnem egy hónapja járunk suliba együtt, közös óráink is vannak, de nem ismerjük még nagyon egymást.

Szegediek vagyunk, és szeretnénk egy olyan programot összehozni, ahol mindenki megismerheti a másikat. Jó ötleteket várok!



2016. szept. 24. 17:29
 1/2 anonim válasza:
Menjetek el egy napra paintballozni, csak ne mindig ugyan az legyen a csapatok összeállítása.
2016. szept. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kipróbálnék az osztállyal közösségi játékokat, mondjuk testnevelésórán vagy osztályfőnökin de tanórán kívül is! Sárkányhajózás, közös focizás, kosárlabda meg hasonlókat, ugyanakkor azt is tudni kell, hogy 1 hónap a megismerkedésre egy osztályközösségben az nem idő! Mikor én voltam, középiskolás akkor csak az 1. év 2. félévében tisztult le nekem is, hogy ki kinek a haverja, barátnője de szerintem a problémát jelezzétek az osztályfőnöknek is, biztos fog tudni segíteni!
2016. okt. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!