Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet legálisan munkásszálló?

Lehet legálisan munkásszálló?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Anyukám 12 évvel ezelőtt a tetsvéremnek adta a tetőteret,ők beépítették és társasház lettünk,tehát mindenki ugyanazon a hrsz.számon van csak peresítve vagyunk,így mindenkinek külön tulajdonjoga van.Most a testvéremék elváltak és eladták a lakást.Megvette egy vállalkozó aki 8 (igen jól látjátok) embert (igazi fekete)költöztetett ide.A lakásba egy közös kapun mennek be anyukám udvarán kertjén keresztül.Ez teljesen legális?Nincs valami nm szabályozás? Válaszokat előre is köszönöm
2016. okt. 2. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
És mi a gond? Amit leírtál, jogszerűnek tűnik, s nem világos, miért izgat a dolog. A kérdés és magyarázati viszont köszönő viszonyban sincs.
2016. okt. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azért izgat a dolog mert nekik nincs telekhasználat de ezt nem nagyon akarják belátni. A másik mint említettem nem pont a bizalomgerjesztő kategóriába sorolnám őket. Miért nincs köszönőviszonyban a kérdés a magyarázattal? Konkrétan nem hittem el hogy lehet teljesen legálisan egy családi ház tetőterében munkásszállót csinálni. Amúgy nem csak engem (minket) izgat a dolog,hanem az összes szomszéd ki van akadva.

Köszönöm a válaszodat

2016. okt. 4. 21:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem a szőrnek a hasogatása, de a munkásszálló egy önálló építmény, amit ilyen célra építettek, vagy alakítottak át. Döntően egy gyár vagy üzem tulajdonában van, vagy az bérli.


Az, hogy az egyik tulajdonos a lakását bérbe adja, az attól még nem munkásszálló. A nem bizalomgerjesztő külső semmit nem jelent. Bántottak valakit? Tiszteletlenek? Rongálnak, balhéznak?

2016. okt. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!