Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség! Miért nem engedhet...

Segítség! Miért nem engedhet belépni az oldal?! Bővebb lent.

Figyelt kérdés
Mi is kaptunk ilyen mikrocenzus levelet, amit ma ki is akartam tölteni, de hiába írom be az általuk levélben megadott felhasználói azonosítót és jelszót a www.mikrocenzus.hu oldalon, mindig azt írja ki, hogy "Hibás az azonosító vagy a jelszó". Pedig nem hibás, mert én pontosan azt írtam be, ami a levélben meg van adva. Sokszor egymás után megpróbáltam belépni, hátha mégis én gépeltem el valamit, de hiába írom be a levélben megadott belépési kódot, továbbra sem enged belépni. Most akkor mit csináljunk? Nem akarom megvárni, amíg kérdezőbiztost küldenek ide. Olyan ideges vagyok. Nekem soha életemben nem okozott gondot belépni semmilyen oldalra; nem értem, hogy mi a fene van most.
2016. okt. 3. 14:05
 1/1 A kérdező kommentje:
Azóta már sikerült! Pedig ugyanazt írtam be tegnapelőtt is!!
2016. okt. 5. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!