Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kizálógasan szakmailag a...

Andracsik Tamás kérdése:

Kizálógasan szakmailag a "TWIN TUNER" kifejezés mit takar, egy DBV-T/DVB-C készülékben?

Figyelt kérdés
Hát ugye eleve "dual tuner" hiszen földi és kábeles digitális is. De azon belül tud-e két külön csatornát kezelni (az egyiket felveszem, míg a másikat nézem)?
2016. okt. 4. 03:49
 1/2 PresidentEvil ***** válasza:

.

Elméletileg igen, "hivatalosan" a twin tuner azt jelenti, hogy az egyik csatornát teljes képernyőn nézheted, a másikat PIP módban, vagy az egyiket nézed, a másikról felveszel. Persze az sem teljesen kizárható, hogy a gyártó cég hülye és a T/C szabvány miatt írja kéttuneresnek, de sokkal valószínűbb az, amit előszór írtam.

2016. okt. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! Én is valahogy Ìgy gondoltam, mert a UPC-s dobozt végre lecseréljük egy kicsit jobb cuccra. Köszi !
2016. okt. 4. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!