Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szalagfűrészt szeretnék...

Lalika76 kérdése:

Szalagfűrészt szeretnék építeni barkács célra. Kérdésem, h. milyen motort (220V) szerezzek be? Milyen lendkereket? Stb. A nulláról kezdem, úgyhogy minden érdekel.

Figyelt kérdés
2016. okt. 5. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, ha a nulláról kezded, akkor nem lesz könnyű. Motornak egy 220-as 2,2 kW-os elég lesz, főleg ha barkács célra kell. Lendkereket nem tudom megmondani, pontosan mlyen kell, nekem Olaszországból küldtek egye, azt építettem be.


Magát a vázat érdemes nagyon jól megépíteni, nem sajnálni belőle az anyagot, legyel stabil, biztonságos. Én 50*50-es, 80*80-as zártszelvényt, és U gerendát használtam hozzá. Burkolatoknak 3-as bordás alulemez. Egyszer kell jól megcsinálni, és örökké tart.

2017. márc. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!