Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet japán fiukat találni...

Hol lehet japán fiukat találni? (nem vagyok pesti) és vannak olyan MAGYAR oldalak ahol lehet chatelni vagy találni japán fiukat?

Figyelt kérdés
myvipen találgattam pár japán srácot de a barátaim meg azok akik szintén szeretik a japánokat azok azt mondják, hogy azok csak kamuk...
2010. ápr. 25. 02:08
 1/6 anonim ***** válasza:
MO-n biztos nem fogsz, veled egy korú japán fiúkat találni. Még öregből se sztm. Inkább menj el japánba, ha ennyire ki vagy rájuk éhezve. :D
2010. ápr. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy kamuk. Van pár japán ismerősöm nekem is vipen. Ha vannak róla képek és pár kommentelő akkor biztos h nem az. Amúgy attól függ hány éves vagy. Legtöbb a 17-21 vagy idősebbekből van.
2010. ápr. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pesten van ilyen koreai suli ott teli vannak...
2010. ápr. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nipppon Shoxx, Nippon Groove bulikban vannak szép számmal ;)
2011. ápr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

bővebb infó: www.soundofjapan.hu

előző voltam

2011. ápr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2010-04-25 07:59 Ha vannak képek és kommentelő, akkor az még nem azt jelenti, hogy valódiak. Mennyi fake van már face-n is. Aki ismer pár zenekart, az könnyebben ki tudja szúrni az ilyeneket. Vannak Role-playerek is, akik eljátszanak valakit, bár ez szerintem ugyanaz mint a fake...De hogy ebben az országban hol lehet olyat találni, azt nem tudom. Egyet ismertem, ő nemrég visszament japánba, meg van egy japán-koreai aki tud magyarul is itt él, de ő nagyon csajozik és 1-2 hetes kapcsolatai vannak. Japán-magyarokat ismerek itt inkább...
2011. aug. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!