Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gumilövedék kilövésére abszolú...

Fan Cantt kérdése:

Gumilövedék kilövésére abszolút alkakmas, forgótáras gáz-riasztó fegyvert vásárolnék. Természetesen nagyon fontos a megbízhatóság, otthonvédelem a fő szempont, adott esetben a viselés gumigolyó nélkül. Van valakinek tapasztalata ezen a téren?

Figyelt kérdés

#gázpisztoly #Gumizható
2016. okt. 6. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Olvasd vissza a korábbi kérdéseket! Volt már nem egy!
2016. okt. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az összes fajta 6-lövetű gumis revolver durván ugyanazt tudja.

Keserű Pitbull

Ekol Lite

Zoraki R1GG

Alfa G020/G030 (stb)


A Pitbull a legolcsóbb és még abban is a legjobb, hogy a tokja mindig alumíniumból van, tehát a súlya sincs 0,5 kg sem. A másik három gyártmánynak a súlya kb 0,7 kg. Sőt, az a Pitbull, aminek a tokja és a dobja is alumínium az kb 0,42 kg csak.


Nekem egy Zoraki R1 GG van, amit még 4 éve vettem, de a nagypapámnak és az egyik legjobb haveromnak is Keserű Pitbullja van. Teljesen jó az is.

2016. okt. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A keserűk nem igazán jó minőségűek.a többi túlárazott,vagy az alfák jóval gyengébbek.

ugyhogy a zoraki r1 gg

2016. nov. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Csiß ***** válasza:
Nekem is zoraki R1 GG van.Nagyon meg vagyok elégedve vele..Mondjuk az árával annyira nem :D
2016. nov. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi a baj a Keserűvel? Főleg a manapság kaphatóakkal, amiknek az elsütőszerkezete már teljesen acél?

Mitől rossz minőségűek? Szétesnek 100 lövés után? Nincs egy 500 lövéses élettartamuk?

2016. nov. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Csiß ***** válasza:
Lehet hülyeséget kérdezek,de nem tágul könyebben az aluminium dobfurat a nagy nyomástól? Vagy van benne acélbetét?
2016. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A Keserűnél a Pitbullból és a Revenge-ből is van teljesen alumínium és teljesen acél változatos dobú már. (Az alusnál persze a dobforgató koszorú acél szintén)


Ha akarod, akkor vehetsz mindkét fajtából olyat, aminél az egész dob acél. Csak kb 2 ezer forinttal drágább az alus verziónál.


Egy haverom tavaly vett teljesen alu dobos Pitbullt, ami már 150 lövésen van túl és még semmi baj.

Tudom hogy régen a Keserű termékek nem voltak túl tartósak, de az utóbbi 1-3 évben megoldották a problémákat azzal, hogy az elsütőszerkezet végre teljesen acél. Ha pedig nem bízol pl egy aludobos fegyverben, akkor vehetsz abból acéldobost is. Kicsit nehezebb, de biztos tartósabb (1000 helyett 5000 lövést bír - bár ki lő annyikat?)

2016. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A keserűk tokja szokott megnyúlni,bizony nem duraluminiumból vannak.Hanem motorblokk öntvény,fegyvermester mondta,nem én.Kivéve peremgyujtásuak azok nagyon igénytelen sütésűek,nagy mérettüréssel.
2016. nov. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Világos.

Mennyi idő után nyúlnak? Haverom esküdözött, hogy majd lő vele évi 50-100-at gyakorlásból, de akkor lőtt három tárral mikor megvette, meg idén nyáron két tárral és még mindig megvan neki az 50-es doboz riasztótöltény amit a fegyvervételkor vett.


És szerintem ezzel ő azok között van, akik még viszonylag sokat is lőnek a gumis fegyverükkel. Ha a Pitbullba rendes 12 mm-es, a Revenge-be rendes 15 mm-es gumit raksz és normális, hagyományos riasztótöltényeket, amiket ajánlanak bele, akkor néhány száz lövést kibírnak.


Sci-fi, de ha lőnél évi 50-et, akkor is legalább 10 évig nem lenne gond vele. És a legtöbb gumist tartó ember még 10-et sem lő egy évben.

Néha furcsának tartom az elvárásokat, hogy egy 30-40 ezer forintos terméktől valaki életre szóló garanciát vár.

2016. nov. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

pontosan, ezért nem veszek már Magyar szemetet,inkább jpx cp-t.A keserűnek inkább a peremgyújtásúaknál kellett volna maradnia.Mint hogy a hírnevét tegye tönkre.

:-D

2016. dec. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!