Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismeri valaki Dr. László...

Ismeri valaki Dr. László Gábor kecskeméti pénzügyi szakjogászt akinek BP-en a XIX. Ker Határ u.4. szám alatt van irodája?

Figyelt kérdés
Állítólag sok devizahiteles pert képvisel. Válasszam én is őt?

2016. okt. 7. 10:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kispesti vagyok, de még nem hallottam róla.

Az ügyvédi kamara honlapján nincs rajta, ettől persze, még képviselhet ügyeket valamelyik ügyvédi irodában. De a Bp. XIX. ker Határ út 4. szám más ügyvéd neve alatt sincs jegyezve.


Dr. Orgován Istvánról XVIII. ker.

Dr. Némethi Gábor XII. ker.


Róluk már hallottam.

2016. okt. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Szia csak érdeklődnék, sikerült megtalálnod Dr László Gábort mert én is rá lennék kíváncsi.
2016. nov. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Sajnos ismerem. Engem becsapott.
2017. dec. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szeretném felvenni a kapcsolatot Veled,mert ugyanis engem is becsapott!mielőbbi válaszodat várom.üdv.
2018. ápr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Krupincza J válasza:

Nekem a múlt héten zárult le az ügyem. 6 hónapig tartott, de 6 millióval csökkentette a tartozásomat. Kicsit sokáig tartott, de nagyon korrekt volt.

Krupincza

2018. nov. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Czegledine válasza:
Én nagyon elégedett voltam vele. Két hitelemet is lezárta. Örökké hálás leszek neki. Csak ajánlani tudom. Nehezen elérhető, de megéri keresni.
2018. nov. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Krupincza J válasza:

Nekem a múlt héten zárult le az ügyem. 6 hónapig tartott, de 6 millióval csökkentette a tartozásomat. Kicsit sokáig tartott, de nagyon korrekt volt.


Krupincza

2018. nov. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szia! Légyszi írd meg nekem, hogy hogyan csapott be, mert most készülök szerződést kötni vele és nem szeretném ha átverne. Azt már nem élném túl. Elóre is köszönöm a válaszodat! Üdv. : Andi
2019. febr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Diko1984 válasza:

Üdv! Megírná kérem, akit becsapott az úriember, hogy hogyan csapta be?

Illetve akinek siker story van vele kapcsolatban , az is értékelne!

Köszönöm

2019. szept. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Sziasztok! Azóta van valakinek több tapasztalata az úrral?
2021. nov. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!