Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki tudja a démon idézés...

Aki tudja a démon idézés menetét, privátban leírná nekem?

Figyelt kérdés
Szellemeket igen sokszor idéztem, és gyakorlott vagyok a témában. Felkészültem egy szellemnél veszélyesebb dolog megidézésére is.
2010. ápr. 25. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Már számítógépen is lehet démont idézni. Le kell töltened a daemon tools programot és matt damonnal és damon hillel közösen idézgettek vele
2010. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ha már idéztél szellemet akkor nehogy már a démonidézést tőlünk kérdezd. XD

Szellemek nincsenek, ahogy démonok se angyalok se isten se sátán se semmi ilyesmi. Ha neked sikerült megidézni akkor nem ártana egy orvos mert képzelődsz.

2010. ápr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem hiszek ezekben, de!


Azért gondolom tudod mi a különbség a démon és a szellem közt ugye? Mint kb a megfázás és az AIDS között....

2010. ápr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
boccs de ez baromság ilyenekkel szerintem nem kéne foglalkozni ha nem léteznek, ha léteznek akkor sem...
2010. ápr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Könnyű drog (marihuána) alkalmazása esetén csak szellemeket tudsz idézni. Ha démont is szeretnél látni, akkor valami keményebb kell neked (pl: kokain).

Biztos vagy benne, hogy felkészültél a veszélyre?

2010. ápr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Áh mind 1, haggyuk, már van aki segít. Amúgy nem drogozom, bocs
2010. ápr. 25. 16:46
 7/8 anonim ***** válasza:

(tegnap 11:34)

jó ... boccs. Természetesen nem gondoltam, hogy drogozol, csak tudod kicsit szkeptikusan állok az ilyen dolgokhoz (mágia, szellemek meg démonok ...)

2010. ápr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jah értem.
2010. ápr. 30. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!