Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elveszett a csomagom fele, és...

Elveszett a csomagom fele, és nem találják, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

GLS szállította az ország másik feléből, 2 depon ment át a csomagom. Egy 2 tagú berendezésről van szó, külön dobozban. Ez össze volt fóliázva, a futár átvette a feladótól, mondván majd később Ő rá ragassza a levonót.A feladó átadta.

Namost hozzám csak az egyik dobozt hozták ki. Sajnos én aznap reggel végeztem melóból és elég komás voltam mivel alvás közben csörgött a futár hogy itt van. Kimentem és láttam hogy csak 1 csomaggal jött. Kérdeztem tőle hogy hol a máik része. Ő azt mondja neki ezt az egy csomagot adták oda, ezt hozta ki, nézzük meg rendben van e nem e sérült. Megnéztük. SAJNOS utána alá írtam a gépen az átvételt. Közben felhívtuk a feladót, mivel kérdeztem tőle hogy csak 1 csomagot adott fel, mire mondja hogy kettőt. Erre átadtam a telot a futárnak hogy beszéljenek. Végül mondtam vegyünk fel jegyzőkönyvet amit a futár azt mondta: Ő nem tud erre felvenni jegyzőkönyvet, és nem állít ki, mivel neki ezt adták rendben lehozta és ennyi. Hívtam a GLS-t a hülgyel lemértük a csomag mértet és a sulyt amivel felvették azzal összehasonlítottuk. Megerősítést nyert hogy hiányzik a másik doboz. 2 napja keresik. Én még nem fizettem ki a feladónak, és nem is szándékozom, ha nem lesz meg és nem küld egy másik berendezést (ami hiányzik) vissza postázom.

Tudunk valamit tenni az ügyben? tudom nem kellett volna átvenni, de annyira kómás voltam hogy erre nem is gondoltam akkor.


2016. okt. 7. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Átvetted ezzel elismerted,hogy rendben volt a csomag, szerintem.. hogy almos voltal azt senkit nem erdekel :/
2016. okt. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy nem írt jegyzőkönyvet, hiába mondja, ha te valamit nem találsz rendjén akkor írni kell. Hiszen így bizonyítható hogy nem rendjén érkezett meg aminek kellett volna!
2016. okt. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!