Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 12 éves lányok, ti mit vesztek...

12 éves lányok, ti mit vesztek majd anyák napjára az anyukátoknak?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok az az ellógós típus,és nem is szoktam egyedül az utcán mászkálni vagy ilyesmi.Csak annyi,hogy elmegyek az iskolába meg hazajövök és ennyi.A közelünkben nincsen virágos bolt,csak egy papír írószer,egy 100Ft-os és kicsit messzebb van egy kis bolt is.Szóval szerintetek mit vegyek neki???
2010. ápr. 25. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Készíts neki valamit! Az írószerboltban megtalálod a hozzávalókat ;)
2010. ápr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
10%
lófaszt a seggébe szerintem, de egy kevésdezoxiribonukleinsavanalizációs precizios specifikacioméro polipropilenredukalo ratifikacios innovaciommultiteszteres szegmentált kábelkoncentrátort is adhatsz, biztos szereti
2010. ápr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De pl.valamilyen csokit lehetne neki venni?
2010. ápr. 26. 16:58
 4/10 anonim ***** válasza:
én virágot szoktam neki venni :) de amikor kicsi voltam mindig valamilyen origamis dolgot csináltam neki :)
2010. ápr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szedj neki orgonát(vagy bármilyen virágot),plusz veszel hozzá valami szép szalagot,vagy ilyesmit,és kész is :)
2010. ápr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én szedek neki a közelben orgonát, és veszek neki egy merci csokit :D

13/L

2010. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó az ötlet,virágra én is gondoltam,de mint említettem,a közelben nincsen virágod bolt,és nem kertes házban lakunk,hogy tudnák szedni a kertbe egy szál rózsát... Szerintetek ciki lenne,ha valami origamis dolgot csinálnák neki?Vagy csokit illik adni anyák napjára?
2010. ápr. 28. 17:55
 8/10 A kérdező kommentje:
bocsi,elírtam: *virágos bolt
2010. ápr. 28. 17:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy illik, a csoki jó :)

Az origami pedig nem ciki, biztosan fog örülni,hogy nem csak vettél neki valamit,hanem te magad készítetted el.

2010. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én voltam versenyen ahol lehetett ilyen kézműves dolgokat csinálni a feladatlap után, én ott csináltam neki egy képet meg szedtem neki gyöngyvirágot
2010. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!