Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keri Tatabányai Integrált...

Keri Tatabányai Integrált Szakiskola és Kollégium Kereskedelmi, Vendéglátó és Idegenforgalmi Szakközép és Szakiskola ki járt ide?

Figyelt kérdés
Ide szeretnék menni tovább tanúlni és kiváncsi vagOk az iskolára! Milyen tanárok vannak? Hányas átlaggal vesznek fel? (Vendéglátásszervező-vendéglős szeretnék lenni)! És aki ebbe az iskolába járt az leírná tapasztalatát? Ja és én kollégiba szeretnék majd járni mert messze lakok! És aki ott kolis volt ,milyen volt a koli meseljetek! Válaszokat előre is köszönöm!!

#Tatabányai Iskola
2016. okt. 8. 21:14
 1/4 anonim válasza:

A tesóm a keribe jár és 3 -mas átlaggal felvesznek

a többit nemtudom

2016. nov. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, aki odajár. ^^ Azt mondta, hogy rendes osztálytársai vannak. :)
2016. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia! Én Keris vagyok. Az átlag attól függ, mire szeretnél jelentkezni.. Én szeretem a sulit. :) A tanárok nagyon jó arcok, bár azért itt is vannak olyanok, akik szigorúak. Koliról nem tudok mit írni, csak annyit, hogy nekem is van osztálytársam aki koleszos, Ő szereti.

Írj üzit, ha lenne még kérdésed.

2016. nov. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt miert nem ir vissza senki?....
2016. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!