Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az egy kosaras napja című...

Az egy kosaras napja című filmhez lenne pár kérdésem? :

Figyelt kérdés

-Amikor Bobbie meghalt, azután lettek Jimék heroinfüggők, vagy már előtte is szedtek?


-A kosár meccs előtt, amit elvesztettek, beszedtek tudjátok olyan tablettákat. Na ott Jim a feketét vette be. Az milyen drog volt? Az már heroin vagy nem?


-Miután Jim leszokik a drogról, hazamegy az anyjához?



2016. okt. 8. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Heroint nem beszedni lehet,azt be kell adni injekcioval,intravenas uton.
2016. dec. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Előző: a heroint is meg lehet enni, csak intravénásan nagyobb élményt ad.


Bobbie halála után kezdtek heroinozni.


Az a tabletta szerintem metadon volt, az egy heroinál gyengébb, de hasonló hatású gyógyszer. Akkor szokták használni, mikor nem jutnak heroinhoz.


Én úgy emlékszem, hogy visszamegy az anyjához de ebben nem vagyok biztos.

2017. szept. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Heroint csak utána kezdtek szívni szerintem. Én tegnap néztem meg másodszorra a filmet. Miután meghalt Bobbie, az egyik pasas a csapatból és a Jim elmentek a Blinky és Winkyhez (nem biztos hogy így kell írni) és ott szedett heroint először. Azóta rászokott.
2020. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!