Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon nagy szükségem lenne...

ViviDavid kérdése:

Nagyon nagy szükségem lenne rátok! Mégpedig abban hogy mi az a hiánycikk (édességek, cigi, üditők, csoki, táska, ruha, elektronikai eszközök, pendrive stb. ) amiből hiány van Magyarországon de azon belül is Nyíregyházán!?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert járok ki Ukrajnába és akkor le egyszerűsíteném azzal a vásárlásom és nézelődésemet ha tudnám hogy az embereknek(azon belül is idős,fiatal,család)mire lenne szüksége olcsóbban!! Nem pakolok rá annyira húú de magas hasznot!!Maximum 500Ft a legfelső haszon határom!

2016. okt. 11. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de te egy polgárháború sújtotta, az Európai Unió életszínvonaltól kb 15 évvel lemaradt orszgból szeretnél
2016. okt. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

(fojt köv)

Magyarországra behozni hiánycikket?

Viccelsz??

2016. okt. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem haragszom de ha nincs normális válaszod akkor takarodj innen el!!! (És most még nőies voltam és szépen válaszoltam)

Ha tudnád vagyis ha járnál te is ki oda akkor biztos hogy "szórnád" a pénzed mert amilyen árak itt vannak katasztrófa.... A kinti áraktól egyenesen szívinfarktust kapnál!! ;)

2016. okt. 12. 01:10
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Ide figyelj Kiscsillag.

Én normális hangnemben válaszoltam a feltett kérdésedre.

Éppen ezért elvárom, hogy te is hasonlóképpen nyilvánulj meg velem szemben.

Ha ez nem megy, akkor egyszerűen nézz át rajtam, és tartózkodj a hasonló megnyilvánulásaidtól.

Köszönöm.

2016. okt. 12. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az oké hogy más hangnemben írtam de te meg flegma voltál nagyon is!!

Egy egyszerű kérdést tettem fel ami például érdekel hogy miben tudnék "segíteni " másoknak erre te meg jössz a történelemmel meg a flegmázással! Nem írtam oda hogy az ilyenek érdekelnek....

2016. okt. 12. 10:38
 6/6 anonim válasza:

Édességeket, üditőket, ruhákat, táskákat szoktak vinni, bár jellemzően nem Nyíregyházára, hanem közelebb.

Cigi az külön téma.

Ha előbbiek érdekelnek tudok egy tagot, aki interneten nagykertől veszi és olcsóbban adja ezeket a dolgokat.

2016. okt. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!