Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnék előállítani...

Hogy tudnék előállítani speciális gyújtóst?

Figyelt kérdés

Ilyen helyzet áll fen hogy esik az eső mennénk kempingezni de minden nedves és vinném magammal a kis helyen elférő jól és sokáig égő könnyen gyulladó gyújtóst.

Ilyenen gondolkozom hogy átitatott vászon.

Petróleum lámpánál sem a kanóc ég hanem az olaj.

Nem akarok drága pénzekért drága túra felszerelést venni ezért házilag elkészíthető dolgot keresek. Több megoldás is érdekel.



2016. okt. 12. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem viasszal lenen a legjobb átitatni, mert az megszilárdul, ezáltal könnyű tárolni, ráadásul sokáig ég, és teljesen vízállóvá teszi az anyagot.

+ szerintem vigyél magaddal egy kicsi üvegben grill gyújtó folyadékot.

2016. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A viasz kiválló ötlet. Hogy miért nem nekem jutott eszembe. Annak idején is ezt használtam. :D köszi
2016. okt. 13. 08:41
 3/4 anonim válasza:
25%
Fogom osztan lelocsollak beneteket benzinnel de nem gyújtom meg egyből kész a gyulladt vörös bőr gyújtós a benzin szennyezi a környezetet ez nagy rakás szar a benzin meg az olaj.
2016. nov. 7. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A viaszos papír bevállt.

Egy cm2 adag begyujt egy rönk ázott fát.

Nélkülözhetetlen a mindennapjaimból.

2016. nov. 8. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!