Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen cigik vannak?

Milyen cigik vannak?

Figyelt kérdés

Az iskolaba kell csinalnom egy prezentaciot a cigirol.Es szeretnek irni a cigi markakrol es hogy melyik milyen meg hogy mennyibe kerul.Azert kell hogy mennyibe kerul hogy megtudjam mondani mennyibe van egy honapban es mennyi minden mast lehetne belole venni.

Valaki fejtse ki nekem boven hogy tudjak valogatni mit rakok bele a prezentacioba. Elore is koszonom.


2016. okt. 13. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Én beballagnék egy dohányboltba.
2016. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vihar2003

Gondolom 13éves.

Egy doboz cigi átlagban kb. 1000Ft, de szinte mind más árban van.

Ha nagyon példálózni akarsz raksz pár képet az ismertebb nárkák cigijeiről.

Példa:Marlboro, Winston, Sophianae, LD, Multifilter, Camel, Chesterfield, Goldengate, Bond, Lucky Strike and so on...

2016. okt. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
13 eves vagyok nem mehetek be a dohanyboltba
2016. okt. 13. 19:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen ertem a markakat csak hogy azon belul meg mit irjaj egyes markakhoz mit kell tudni roluk?
2016. okt. 13. 19:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, melyik márka milyen, hanem általánosságban milyen negatív hatásai vannak az emberre. Plusz írhatsz még a függőségről. Meg esetleg leszokásról. Mondjuk nikotin tapasz, nikotinos rágógumi, stb.
2016. okt. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ja jo

Csak szerettem volna kifejteni melyik marka mit tud

2016. okt. 13. 20:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagy vonalakban írhatsz arról, hogy van ízesített (mentolos, áfonyás, mojitos, vaniliás, epres, cseresznyés stb.)vékony, vastag, rövid, hosszú, de ezeket lassan kivonják, hogy kevesebben szokjanak rá azért, mert finom/szép.
2016. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!