Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy megváltozzon...

Mit tegyek, hogy megváltozzon a saját magamról alkotott képem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 15 éves lány vagyok, és eléggé csúnyának gondolom magam, de mások nem így látják. Igazából semmit sem szeretek magamon, de főleg az arcomat nem. Nagyon kerek, pufi arcom van, rejtett szemhélyam és vékony szám. Az alakom sem a legjobb... Erős csontozatom van, tehát nem vagyok kövér, csak nagyon vastag lábaim vannak, a vádlim iszonyatosan vastag... És egyszerűen nem tudom elfogadni azt, hogy csúnya vagyok, hogy csúnya az arcom és az alakom is rossz. Igaz, van rajtam 1-2 plusz kiló, de szerintetek ennek köze lehet ahhoz, hogy pufi arcom van? Ha fogynék, akkor ez változhat? Hogyan szerezzek önbizalmat? Egyébként annyira undorodom magamtól, hogy már tükörbe se nagyon merek nézni... Ha pedig meglátok egy tökéletes külsejű lányt, nagyon el tud menni a kedvem.

2016. okt. 15. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem pszichológussal beszélj, iskolában is van.
2016. okt. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!