Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MIUI 8 6.10.13 Mennyire...

Blur kérdése:

MIUI 8 6.10.13 Mennyire "stabil"? Érdemes frissíteni? Redmi 3s

Figyelt kérdés

Jelen pillanatban MIUI 8 6.9.15 van a telómon REDMI 3S.

Érdemes frissíteni?

Kinek milyen tapasztalata van?



#MIUI8 #Xiaomi Redmi 3S #MIUI 8 6.10.13 Fissítés #MIUI 8 6.10.13 Update #Global Beta Rom #Global Fejlesztő ROM frissítés 6.10.13
2016. okt. 16. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 3S primeom van (jelenleg suervizben valószínűleg szoftveres hiba miatt)eustockrol,ahol kozoltek hogy NE fridsitsek 6.9rol 6.10re mert rendellenes működést eredmenyez a keszuleken. Ez nem tudom hogy csak az eustockosra vonatkozik e. Nem is ertem hogy adhatnak ki olyan frissítést ami elrontja a telefont...
2016. okt. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen hibajelenséged volt? Nem itthon vettem a telót, nem merem frissíteni akkor így ebben a formában, köszi az infót :)
2016. okt. 18. 09:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem frissítettem,pont azert mert lattam a figyelmeztetést. De most megneztem es ezt írják az oldalon :

"Kérjük a készüléken lévő szoftvert (6.9.15-ös verzió) ne frissítsék, mert az utolsó elérhető/letölthető gyártói frissítés (6.9.22-6.9.29 verzió) rendellenes működést eredményez.

Jelezni fogjuk, amint a készülék szoftvere frissíthető lesz."

Szoval nem tudom a 6.10essel mi lenne. Lehet ez csak az eustockos készülékekre vonatkozik,nem tudom,de kivancsi leszek működni fog e a telefon a szerviz utan (valószínűleg elébe szoftver hibásan kaptam)

2016. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!