Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vélemény az Ózdi József...

Vélemény az Ózdi József Attila Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most vagyok 8.osztályos és most a továbbtanulás előtt állok. A József Attila gimibe szeretnék menni az emelt szintű tesire.😊

Kinek mi a véleménye a suliról?

Milyenek a tanárok?

Egyáltalán megéri ide menni?😁



2016. okt. 17. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Könnyű bejutni,de bent maradni már nehézkes egy olyannak,aki nem tanul. Sokan alábecsülik ezt az iskolát pedig erős oktatás folyik. A tesi szak se olyan könnyű,mint ahogyan azt sokan gondolják.Elméletet is kell tanulni illetve eléggé megdolgoztatják a diákokat ezen a szakon. A tanárok többsége nagyon kedves,megértő,itt is van persze 1-2 akit nem fogsz szeretni,de ilyen mindenhol van.Az iskola szerintem szépen fel van szerelve ,ahhoz képest,hogy már elég régi suli.Sok "kötekedős" diákot találni itt,rád szállnak,ha azt látják,hogy visszahúzódó vagy.Annyi,hogy találni kell egy jó társaságot és ennyi. :) Feltételezem ,hogy tovább is akarsz tanulni majd és nem csak érettségit tenni,így csak ajánlani tudom.
2016. nov. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nehéz nagyon
2022. jan. 14. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!