Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetovaltatni szeretnemezt a...

S.O.S.L. kérdése:

Tetovaltatni szeretnemezt a monilogot. Valaki aki rendesen beszeli a spanyolt tudna segiteni? Idezet magyarul:Sose add fel! A nagy dolgok, mindig a megfelelo idoben erkeznek el. Ez az idezet spanyolul:Nunca te rindas. Grandes cosas Ilevan su tiempo.

Figyelt kérdés
2016. okt. 18. 21:54
 1/3 A kérdező kommentje:
A tobbi nem fert ki. Szoval spanyolt tanulok de meg nem vagyok benne otthonos. Szeretnek biztos lenni benne h a spanyol forditas biztos jo e.
2016. okt. 18. 21:56
 2/3 anonim válasza:
A Nunca te rindas az jó. A második fele tehát a "grandes cosas llevan su tiempo" spanyolul azt jelenti nagy dolgok jönnek időben. De spanyolul ilyet nem mondanak. Helyesen az egyész azt jelenti: Nunca te rindas. Las grandes cosas siempre llegan en su tiempo. (Ez azt jelenti hogy a nagy dolgok mindig a maguk idejében érkeznek). Nem teljesen az amit írtál de ott inkább így mondják. Remélem tudtam segíteni. :)
2016. okt. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom. Igen, sokat segitettel. Biztosra akartam menni, ez igy pont megfelel. Mar alig varom hogy a boromre orokitsem :D
2016. okt. 19. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!