Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy én...

Mitől lehet az, hogy én egyáltalán nem szerettem sosem olvasni!?

Figyelt kérdés
Csak a Robinson Crusoe-t olvastam el meg a kötelező olvasmányokat de nem kötött le és aligvártam ,hogy a végére érjekmár.

#diszlexia.
2016. okt. 19. 23:22
 1/3 anonim válasza:
A kevésbé intelligens emberek nem szeretnek olvasni, ez lehet rad illik. Warren Buffett napi tobb orat olvasassal tolt. Menj be egy konyvesboltba, keress valami olyat ami erdekel. Ha az sem tetszik, valszeg gyoker vagy.
2016. okt. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy miközben olvasol, nem képzeled magad elé a történetet? Én ha visszaemlékezek egy elolvasott könyvre, mindig olyan, mintha egy filmre vagy sorozatra emlékeznék vissza.
2016. okt. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam valahol ,hogy a diszlexiától is lehet ha valaki nagyon igen nehezen tanul meg írni olvasni is és még mellette diszkalkúliás IS vagyok nagyon nehezen ment az iskolákban mindig a matematika elsajátítása is!!!
2016. okt. 20. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!