Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen mázlim lehet csak nekem...

Ilyen mázlim lehet csak nekem az AVON termékkel?

Figyelt kérdés
Már jó egy hónapja rendeltem két parfümöt az unokatestvéremtől 3,40 € ért. Na még mindig nem jöt meg "állítólag" én nem kérdeztem meg tőle, hogy meg-i jött vagy nem, ő majd megmondja nekem, hogy el-i jött a csomag vagy sem. Nos én úgy tudom, hogy a csomag 4-7 napig elküldik. Most már a parfüm 5,50 € ért van, most nem tudom, hogy mit csináljak, rendeljek a szomszédomtól megint parfümt, vagy még várjak erre ahol az unokatestvéremtől rendeltem? Mit javasoltok? Mert amit nála rendeltem ő állítólag "megrendelte" akkor került 3,40 € be, most már 5,50 € ben :D mit csináljak szerintetek? Várjak még a csomagra, vagy rendeljem meg a szomszédomnál?
2016. okt. 21. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az uncsidtól hogy mikorra várhatod a rendelésed;)
2016. okt. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem azt mondta, hogy október elején.. azóta nem kérdeztem meg.. és már egy hónapja lesz holnap.. minthogy nem hogy nekem az mind1 lenne, mert várok arra a termékre amit akkor rendeltem meg olcsóbban, és most már drágább lett már €-val.. de akkor is..
2016. okt. 21. 14:54
 3/5 anonim ***** válasza:
A saját unokatesód, gondolom tartod vele napi (vagy legalább heti) szinten a kapcsolatot. Miért nem írsz rá, és kérdezed meg tőle? vagy miért nem hívod fel, és beszéled meg vele? Most komolyan szó nélkül hagynád, hogy csak úgy a semmire elmenjen majdnem három és fél euród? Felőlem megrendelheted a szomszédtól, de azért gondolom mégis csak kíváncsi vagy rá, hogy miért nem érkezett meg! Hihetetlen, hogy eddig még egyszer sem kérdezted tőle!
2016. okt. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
megkérdeztem tőle egyszer.. az olyan kellemetlen szerintem :D ő neki is elég baja van, munkába jár, stb.. ott van a jegyese, a lagzit tervezik stb.. majd ha megjött szerintem fog értesíteni engem.. jövőhétig várok.. ha addig nem fog megjönni, rendelek a szomszédtól.
2016. okt. 21. 15:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez neki kellemetlen. De te tudod
2016. okt. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!