Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valakinek ismerős ez a telefon...

Valakinek ismerős ez a telefonszám? 06 20 983 5100

Figyelt kérdés

Nem először hív ez a szám, (szerencsémre?) eddig mindig úgy alakult, hogy nem tudtam felvenni.

A kártyán már nem volt pénz, ezért a vezetékesről hívtam vissza, de fura hangok voltak, senki nem szólt bele, bár a kapcsolat létrejött.

A Google-ban megnéztem, már mások is rákerestek, de én nem találtam választ.

Annyi minden szélhámosság van, remélem indokolatlanul izgatom magam.


2016. okt. 21. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt az egyet magyarazd meg, de halal komolyan: nincs penz a kartyadon, vadidegen telefonszam, fogalmad nincs ki hivhat rola. MINEK HIVOD VISSZA SAJAT KOLTSEGEDEN? Hatha fontos? Hatha nyertel valamit?


Tok komolyan kerdezem, mi forog ilyenkor az agyadban?!

2016. okt. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tanuld meg végre, hogy sokkal olcsóbb ha felveszed, mintha visszahívod!
2016. okt. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!

Nem vagyok teljesen hülye, de különösebben dörzsölt sem.

A hívást azért nem fogadtam, mert a kádban ültem és nem volt velem a telefon.

Nem vagyok annyira fontos ember, hogy még a fürdőbe is magammal vigyem.

Egyébként minden hívást felveszek, kivéve, ahol nincs kijelezve a szám, vagy külföldi a hívó, mert nincs senkim országhatáron kívül, de ezek nagyon ritkák.

Pillanatnyilag egy építkezés közepén vagyunk, ami tőlünk 130 km-re zajlik, gyakran keresnek ilyen-olyan iparosok, szolgáltatók, építőanyagraktárak ismeretlen számról a munkálatokkal kapcsolatban.

Ezért, én ha valamiért akadályoztatva voltam, vissza szoktam hívni a számot és még idáig mindig volt értelme.

Bár kétségtelen, hogy ennek a költsége engem terhel, de az esetek zömében a bejövő hívás nekem fontos.

Nem vagyok már fiatal ember, a mobil csak arra kell, hogyha úton vagyok elérjenek, vagy én jelezzek valamit ha szükséges házon kívülről.

Egy feltöltés nekem van, hogy egy évig is kitart, mert általában a vezetékest használom.

No meg sok helyen kérnek mobilszámot ügyintézéskor.

Szóval, nem estem transzba, hogy esetleg nyertem valamit! :)

2016. okt. 22. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!