Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen rubik kockát vegyek?

Milyen rubik kockát vegyek?

Figyelt kérdés
Még kezdő rubik kockás vagyok engem versenykocka érdekelne ha tudtok akkor küldjetek linket meg hogy milyen márkájú legyen?

2016. okt. 21. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Abból van több féle is? :O
2016. okt. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen van
2016. okt. 21. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én itt vettem tavaly: [link]

YouTube-on millió ilyen videó van, amiben bemutatják a kockákat. Mindegyik más és más, valakinek ez, valakinek pedig az jön be jobban, áll jobban kézre. Nézegess ilyen videókat. Én tavaly az egyik legolcsóbb versenykockát vettem meg, nekem tökéletesen megfelelt (kb. 500 Forint körül volt, valami Weilong a neve, ha jól emlékszem).

2016. okt. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. okt. 22. 08:32
 5/5 anonim válasza:

A mostani világ legjobb 3x3x3 as rubik kocka a GAN 356 AIR ULTIMADE MAGNETIC amit meg tudsz rendelni a gan weboldalrol. Nagyon jó de elég draga de én ezt ajanlom.

A gan weboldalrol rendendeld nwhogy valami hamisitvanyt kapj

2017. szept. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!