Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Debrecenben amerikai típusú...

Debrecenben amerikai típusú dögcédulát szeretnék vásárolni, beütéssel. Hol lenne erre lehetőségem?

Figyelt kérdés
A barátom tartalékos katona és névnapjára szeretnék egy dögcédulát venni neki. Netről rendelni nem akarok, mert nem tudom mennyire megbízható. Debrecenben szeretném mindenképpen megvenni, amennyiben lehetséges. Ha tudtok, segítsetek, hogy hol keressem. Köszi mindenki :)

2016. okt. 23. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nehezen fogsz boltban találni, én ott egyszer sem láttam. Ha még is netről rendelnel, az aliexpresst ajánlom. Tobbszor is rendeltem már onnan. Amazont felejtsd el, ebayel szkeptikus vagyok de nincs személyes tapasztalatom.

Egyébként lehet rendelnek neked ékszer üzletben, kérdezd meg

2016. okt. 23. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat. Az Obsit Military Shopban tudtam venni,viszont a szöveget mindenképpen beütéssel szeretném ráíratni. Ebben esetleg tudna alaki segíteni, hogy hol? Debrecen/Nyíregyháza
2016. okt. 24. 16:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg graviroztatas? :) Ne haragudj hogy későn válaszoltam, nem néztem az oldalt.
2016. okt. 27. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!